KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13273244
nr 1327 3244
1800-tal, Porträtt, ej signerad, duk på pannå, 40x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:42:17
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)